NANOPROTECH GNP Electronics

Kód: 21543
Značka: Nanoprotech
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
1 týden
Čistič 150ml Sprej Nanoprotech Electric chrání elektrické spotřebiče a stroje před působením kyselého deště, agresivních chemických roztoků i vysoké vzdušné vlhkosti – až po dobu 1 roku. Nanesením média s nanočásticemi elektroniku zakonzervujete, prodloužíte její životnost a výrazně snížíte své náklady na opravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální sprej pro ochranu elektroniky NANOPROTECH GNP Electronics napomáhá k účinnému zabránění vlhkostí a oxidace. Dále také ochraňuje elektrické zařízení před případnými zkraty. Je vhodný například na fotopasti, počítače, notebooky, mobilní telefony, ale i na drony, RC modely či elektroniku v autě. Sprej je určen pro okamžité a přímé použití, bez nutnosti použití vody. Dokáže také zachránit vlhkou elektroniku pomocí zprůchodnění narušených kontaktů.
 
Jak vaší elektronice Nanoprotech Electric pomůže?
 
Ochrání před zkratem
Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovovým spojům a zamezí přístup molekulám vody – a tím i zkratu. Zároveň zabrání probíjení přístroje, třeba při práci ve vlhkém prostředí.
 
 
Čistí oxidaci a obnoví funkčnost
Odstraněním oxidace z povrchu kontaktů přivedou nanočástice dosluhující elektroniku zpět k životu a prodlouží její životnost.
 
 
Zachrání navlhlé zařízení
Po aplikaci spreje vytěsní nanočástice z přístroje molekuly vody a tím zabrání jeho oxidaci a zničení. Zařízení bude fungovat jako dřív a navíc zůstane chráněné proti korozi.
 
Jak Nanoprotech Electric funguje?
Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice oxidací, rozprostřou se po kovovém povrchu přístroje a přilnou k němu. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.
 

 

 
 
Technické vlastnosti:
zachování antikorozních a izolačních vlastností až po dobu 1 roku, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotřeba: cca 50 ml na 1 m2.
-Sprej na bázi nanotechnologie
-Objem 150 ml
 
Složení:
směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, přísada Nanoprotech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství, Nanoprotech příslušenství k fotopastím
Záruka: 24
Doporučená značka: Nanoprotech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Nanoprotech se specializuje na vývoj a výrobu technických produktů na bázi nanotechnologie, jako jsou například prémiové impregnace na textil a kůži chránící před vlhkostí, znečištěním a zvyšují odolnost látek.