GNP Gun Cleaner 150 ml

Kód: 25713
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Čistič GNP Gun Cleaner je určený k odstranění všech povýstřelových zplodin, jako je měď, zinek, olovo,
karbon a tombak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada GNP for GUN - čisticích, odmašťovacích a mazacích sprejů

vznikla za účelem komplexního řešení, které by uspokojilo i náročného zákazníka. Tato řada se úzce zaměřuje na péči o zbraně. Každý produkt byl pečlivě testován a vytvořen na míru dané problematice. Zároveň se produkty mezi sebou dobře doplňují a Vy tak můžete dopřát své zbrani kompletní péči – čištění, odmaštění, promazání a následné zakonzervování. Díky svému úzkému zaměření na danou problematiku je efektivnější, a zároveň i o něco cenově dostupnější.

Čistič GNP Gun Cleaner je určený k odstranění všech povýstřelových zplodin, jako je měď, zinek, olovo, karbon a tombak. Vysoce výkonný produkt, který efektivně čistí pušky, brokovnice, pistole, revolvery a další střelné / vzduchové / plynové zbraně.

S novým sprejem GNP Gun Cleaner prodloužíte životnost své zbraně a získáte jistotu její funkčnosti i ve vypjatých situacích. Nanočástice proniknou nečistotami, vyplní mikrotrhliny a naruší přilnavost zbytků střelného prachu, olova, mědi, karbonu a tombaku k povrchu zbraně. Usazeniny pak snadno mechanicky odstraníte.

 

Nanočástice ve spreji vyčistí:

 • táhla, hlaveň,

    

 • vývrt hlavně, závěr,

    

 • a další znečištěná místa

   

 

Použití spreje:

GNP Bore Cleaner používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

 

Před čištěním se ujistěte, že je zbraň vybitá a v komoře není náboj. Přípravek nanášejte na zbraňové součástky ohřáté na pokojovou teplotu.

 

 • Roztok aplikujte na součástky souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 – 20 cm

   

 • Po nanesení vyčkejte 15 minut a nečistoty mechanicky odstraňte – utěrkou z mikrovlákna, papírovým ručníkem nebo hadříkem.

   

 • Pro vyčištění hlavně naneste roztok na čistící provaz nebo vytěrák s hadříkem, několikrát jej protáhněte celou hlavní a vyčkejte 15 – 30 minut. Poté protáhněte hlaveň vytěrákem s novým hadříkem (jinou čisticí šňůrou). Čištění opakujte, dokud na čistících pomůckách zůstávají nečistoty.

   

U silně znečištěné zbraně postup čištění několikrát zopakujte. U měděných a studených součástek nechte roztok působit 30 minut.

 

Technické vlastnosti:

 

 • Hloubkové a efektivní odstranění veškerých povýstřelových zplodin.

    

 • Spotřeba: cca 50 – 100 ml na 1 m2 (podle míry znečištění).

   

 • Obsah balení: 150 ml.

   

 • Doba použitelnosti: 5 let od data výroby.

   

Složení:

Vodní báze, ethanolamin, propan-diol, ethanol, přísada GNP.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění na zbraně, Čištění na zbraně ELF Logistic s.r.o.
Záruka: 2 roky
Doporučená značka: ELF Logistic s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELF LOGISTIC JE mladá firma, která se specializuje na prodej technických sprejů, impregnací a čističů na bázi nanotechnologie pod vlastní značkou NANOPROTECH.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení