GNP Gun Cleaner 150 ml

Kód: 25713
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Čistič GNP Gun Cleaner je určený k odstranění všech povýstřelových zplodin, jako je měď, zinek, olovo,
karbon a tombak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada GNP for GUN - čisticích, odmašťovacích a mazacích sprejů

vznikla za účelem komplexního řešení, které by uspokojilo i náročného zákazníka. Tato řada se úzce zaměřuje na péči o zbraně. Každý produkt byl pečlivě testován a vytvořen na míru dané problematice. Zároveň se produkty mezi sebou dobře doplňují a Vy tak můžete dopřát své zbrani kompletní péči – čištění, odmaštění, promazání a následné zakonzervování. Díky svému úzkému zaměření na danou problematiku je efektivnější, a zároveň i o něco cenově dostupnější.

Čistič GNP Gun Cleaner je určený k odstranění všech povýstřelových zplodin, jako je měď, zinek, olovo, karbon a tombak. Vysoce výkonný produkt, který efektivně čistí pušky, brokovnice, pistole, revolvery a další střelné / vzduchové / plynové zbraně.

S novým sprejem GNP Gun Cleaner prodloužíte životnost své zbraně a získáte jistotu její funkčnosti i ve vypjatých situacích. Nanočástice proniknou nečistotami, vyplní mikrotrhliny a naruší přilnavost zbytků střelného prachu, olova, mědi, karbonu a tombaku k povrchu zbraně. Usazeniny pak snadno mechanicky odstraníte.

 

Nanočástice ve spreji vyčistí:

 • táhla, hlaveň,

    

 • vývrt hlavně, závěr,

    

 • a další znečištěná místa

   

 

Použití spreje:

GNP Bore Cleaner používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

 

Před čištěním se ujistěte, že je zbraň vybitá a v komoře není náboj. Přípravek nanášejte na zbraňové součástky ohřáté na pokojovou teplotu.

 

 • Roztok aplikujte na součástky souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 – 20 cm

   

 • Po nanesení vyčkejte 15 minut a nečistoty mechanicky odstraňte – utěrkou z mikrovlákna, papírovým ručníkem nebo hadříkem.

   

 • Pro vyčištění hlavně naneste roztok na čistící provaz nebo vytěrák s hadříkem, několikrát jej protáhněte celou hlavní a vyčkejte 15 – 30 minut. Poté protáhněte hlaveň vytěrákem s novým hadříkem (jinou čisticí šňůrou). Čištění opakujte, dokud na čistících pomůckách zůstávají nečistoty.

   

U silně znečištěné zbraně postup čištění několikrát zopakujte. U měděných a studených součástek nechte roztok působit 30 minut.

 

Technické vlastnosti:

 

 • Hloubkové a efektivní odstranění veškerých povýstřelových zplodin.

    

 • Spotřeba: cca 50 – 100 ml na 1 m2 (podle míry znečištění).

   

 • Obsah balení: 150 ml.

   

 • Doba použitelnosti: 5 let od data výroby.

   

Složení:

Vodní báze, ethanolamin, propan-diol, ethanol, přísada GNP.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění na zbraně, Čištění na zbraně ELF Logistic s.r.o.
Záruka: 2 roky
Doporučená značka: ELF Logistic s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELF LOGISTIC JE mladá firma, která se specializuje na prodej technických sprejů, impregnací a čističů na bázi nanotechnologie pod vlastní značkou NANOPROTECH.