VZDUCHOVKA KRAL ARMS PUNCHER JUMBO DAZZLE BLACK 5,5 MM -až 40J - Neomezený výkon

Kód: 28224
Novinka
Značka: Kral Arms
17 900 Kč –2 %
dazzie h24
17 900 Kč –2 % 17 490 Kč 14 454,55 Kč bez DPH
1 týden

Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle s neomezeným výkonem je novinkou tureckého výrobce. Vyniká perfektním poměrem ceny a výkonu a v neposlední řadě extrémním počtem ran na jedno naplnění / + 2 zásobníky v balení. Má zajímavý taktický design s polohovatelnou a sklopnou pažbou s nastavitelnou lícnicí, za povšimnutí stojí také pistolová rukojeť po vzoru AR15.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle s neomezeným výkonem je novinkou tureckého výrobce, jenž je na našem trhu velmi dobře etablovaný. Vyniká perfektním poměrem ceny a výkonu a v neposlední řadě extrémním počtem ran na jedno naplnění. Má zajímavý taktický design s polohovatelnou a sklopnou pažbou s  nastavetelnou lícnicí, za povšimnutí stojí také pistolová rukojeť po vzoru AR15.

Přesná hlaveň je dlouhá 580 mm a na jejím ústí je umístěn 1/2 UNF závit pro montáž externího moderátoru hluku. Objemná vzduchová kartuše má kapacitu 500 cc a maximální plnící tlak činí 250 Bar. Díky tomu Dazzle může vystřelit až 300 ran na jedno naplnění, to je opravdu úctyhodný počet výstřelů. Výrobce chce střelci dopřát co nejvíce střílení bez nutnosti plnění a do praktického kufru ke zbrani přibalil ještě jednu kartuši navíc. K dispozici máte tedy dvě kartuše a až 600 ran, málokterá větrovka v této cenové kategorii se tím může pochlubit.

Ke kontrole aktuálního tlaku v kartuši slouží manometr, který je umístěn na pravé straně těla. Naproti němu se nachází plnící pin, ten stačí propojit pomocí dodávané rychlospojky s láhví nebo pumpou.

Přebíjení se provádí pomocí boční páky a je opravdu velmi pohodlné a rychlé. S tímto modelem se dodávají dva zásobníky a každý dokáže pojmout 12 diabolek v ráži 5,5 mm. Součástí balení je také jednoranná redukce a praktický bipod, ten lze jednoduše nasadit na 22mm weaver lištu na předpažbí.

Samozřejmostí je také manuální pojistka, která je umístěna nad spouští a snadno na ni dosáhnete ukazováčkem pravé ruky. Tento model není osazen mířidly, ale místo nich má dvojitou 11 mm / 22 mm lištu pro montáž puškohledu.

Úsťová energie je u tohoto modelu nastavitelná od 10 J až do 40 J.

 

HLAVNÍ VÝHODY

- Taktický design
- Až 300 ran na jedno naplnění
- 2 zásobníky v balení
- Výměnná kartuše součástí balení
- Bipod
- Moderní taktická pažba
- Dvojitá montážní lišta

PARAMETRY

Kategorie zbraně: D (volně prodejné od 18let)
Výrobce: Kral Arms
Ráže: ? 5,5 mm
Hmotnost: 3400 g
Celková délka: 1050 mm
Délka hlavně: 580 mm
Úsťová rychlost: ? 200 m/s
Energie: ? 40 J
Střelivo: Diabolky
Mířidla: Ne
Má zásobník: Ano
Kapacita zásobníku: 12
Montážní lišta: Ano
Materiál pažby: Plast

 

OBSAH BALENÍ:

  • Vzduchovka Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle Black 5,5 mm
  • Rychlospojka
  • 2x Zásobník
  • Bipod
  • Náhradní kartuše
  • Jednoranná redukce
  • Kufr

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a sebeobrana
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výroba vzduchovek Kral Arms probíhá v Turecku. Tento výrobce se dokázal prosadit na našem trhu díky kvalitně zpracovaným PCP vzduchovkám, které jsou vybavené regulátorem. Pažby těchto vzduchovek mají jedinečnou strukturu dřeva. Vzduchovky se vyznačují spolehlivostí a přesností, zárověň si zachovaly svůj divoký vzhled.