Graff Lovecká kšiltovka 103

Kód: 21654
Značka: Graff
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné
Lovecká kšiltovka s šestidílnou konstrukcí, vyrobená z odolné tkaniny RS-1500. Nadměrné teplo je odváděno ventilačními otvory a nastavitelný zadní západek umožňuje optimální nastavení obvodu uzávěru. Klasický střih a odolnost proti slunci a dešti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čepice má oříznuté díry, 6tidílnou konstrukci, vnitřní obložení a nastavitelnou západku vzadu.

Splečnost Graff je předním polským výrobcem oblečení pro lovce, rybáře a všechny milovníky přírody. Kolekce značky Graff je určena pro outdoorové aktivity, ať už jsou rekreační, nebo profesní. Graff je mezinárodně známá a uznávaná značka s tradicí dlouhou přes 20 let. Důraz je kladen na nejvyšší kvalitu tkanin, přesnou výrobu a vysoký komfort zákazníka při každodenním používání. Značka vznikla v roce 1994 za účasti rybářů a lovců, s myšlenkou zdůraznit význam outdoorových aktivit v každodenním životě. Po velkém úspěchu v Polsku značka expandovala na mezinárodní trhy, kde konkuruje velkým a zavedeným společnostem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kšiltovky, Kšiltovky Graff
Záruka: 24
Doporučená značka: Graff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Myslivecké a lovecké oblečení značky GRAFF je jednou z nejdůležitějších součástí jejich výbavy, hlavně při nepříznivých klimatických podmínkách. Pocit chladu a vlhkosti na delších lovech, při kterých máte špatné oblečení, se může neblaze podepsat nejen na Vašem zdraví, ale i na samotném zážitku. Dobrý výběr správného oblečení pro různé období v roce je pro všechny základním předpokladem pro dokonalý pocit.