FOR VNADEX Nectar vnadidlo kukuřice 4kg

Kód: 21216
Značka: FOR VNADEX
770 Kč 636,36 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné
VNADEX Nectar kukuřice - vnadidlo Neodolatelná a intenzivně vonící vnadící směs určená pro černou zvěř. VNADEX Nectar je pachová vnadící směs pro účely lovu, sčítání, fotografování a také filmování černé zvěře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VNADEX Nectar kukuřice je účinný nejen divočáků, ale i jelenů, daňků a muflonů. Této vůni neodolá ani liška, kuna nebo jezevec. Pronikavou vůni zvěř cítí na velké vzdálenosti, čímž ji dokážete dostat přesně tam, kam potřebujete. 
 
VNADEX Nectar je pro černou zvěř tak neodolatelný, že ji nutí neustále vracet se na vnadiště i několikrát denně. Ani ten nejopatrnější divočák neodolá intenzivní vůni vnadidla VNADEX Nectar.
 
Způsoby použití:
 
- VNADEX Nectar se aplikuje na zem, na kmen...Důležité je, aby v oblasti ve které vnadíme bylo i krmivo (kukuřice, obilí, ovoce) , zvěř si spojí vůni s krmením a na vnadiště se bude chtít dostat jako první. 
 
- Abyste prodloužili pobyt zvěře na vnadišti, rozlejte VNADEX Nectar po větší ploše.
 
- Vůně vydrží na vnadišti až jeden měsíc. Po dešti se doporučuje vůni obnovit.
 
- Pro ještě lepší efekt používejte vnadidlo VNADEX Nectar v součinnosti s vnadidlem VNADEX Ultra.
 
- Dbejte na to, aby se vám vnadidlo VNADEX nedostalo na oblečení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnadidla
Záruka: 24
Doporučená značka: FOR VNADEX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

For Vandex je výrobce chemických zradidel a vnadidel zvěře. Jeho dnes již téměř legendární výrobek Vnadex Nectar zná každý správný lovec a myslivec po celém světě. Vnadex je oblíbený nejen díky své vysoké účinnosti a odolnosti, ale také díky zdravotní nezávadnosti vůči životnímu prostředí.