IR svítilna Pulsar x850

Kód: 12994
Značka: Pulsar
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Vyprodáno
Velmi výkonná laserová IR svítilna značky Pulsar X850.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je navržena tak, aby poskytovala dostatečné IR (infračervené) osvětlení, které usnadňuje pozorování na velké vzdálenosti s přístroji pro noční vidění. Tento typ zařízení je určen pro pozorování ve velmi špatných světelných podmínkách, jako je např. noc bez svitu měsíce nebo zatažená noční obloha. 

Tato svítilna zvyšuje rozsah detekce a usnadňuje správnou identifikaci pozorovaných objektů. Se svítilnou X850 je snadné rozpoznat i detaily pozorovaného cíle. Lze upravit šířku a směr paprsku a plynule nastavit výkon v závislosti na daných světelných podmínkách a pozorované vzdálenosti. 

K upevnění slouží spodní adaptér, který je určen k moontáži na lištu typu Weaver. Součástí balení je i redukce 1/4" Weaver pro upevnění této svítilny k jakémukoliv optickému přístroji se závitem na stativ.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přísvity, Noční vidění Pulsar
Záruka: 24
Doporučená značka: Pulsar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka Pulsar vyrábí optická a elektrooptická zařízení, zaměřené na pokročilé zákazníky a specialisty v různých odvětvích, především - lov, pozorování pro výzkum zvířat, noční a termální fotografování a filmování, vyhledávání a záchrana osob.