Vzduchovka Gamo Whisper X 4,5mm s puškohledem 4x32WR

Kód: 7956
Značka: Gamo
4 790 Kč 3 958,68 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné
Vzduchová puška Gamo Whisper X cal. 4,5mm na pružinu. Zbraň je velmi výkonná a dosahuje velké úsťové rychlosti. Gamo patří mezi jedny z nejlepších výrobců vzduchových zbraní, což značí i kvalita zpracování dílů jednak mechanických a jednak zpracování pažby. Součástí je tlumič, který pohltí až 52% hluku při výstřelu. Samozřejmostí jsou drážky pro montáž 11mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gamo nastavuje nový trend ve vzduchovkách modelem Whisper X, jelikož má velkolepý taktický design spojený s vynikající kvalitou.
Puška je vybavena tlumičem nárazů na konci pažby, který pohltí až 52% nechtěných zvuků při výstřelu. Dále vyvýšenou 11mm lištou pro upevnění puškohledu, pevnou hlavní, která umožňuje přesnou střelbu i na větší vzdálenosti a světlovodnými mířidly Tru-Glo s nastavitelným hledím jak horizontálně tak vertikálně.

Názor:

Jedinečná zbraň svým vzhledem a hmotností. Je velmi kvalitně zpracovaná jako ostatní zbraně tohoto výrobce. Vyznačuje se velice lehkým a spolehlivým nátahem zbraně a tlumičem, který opravdu tlumí. Svými údaji, které říkají, že pohltí 52% hluku se velice blíží skutečnosti. Vnitřní systém a výkon je stejný, jako u modelu Hunter, či Shadow.

Obsah balení:
- zbraň
- návod
- záruční list

 

- diabolky Gamo 250 ks

- puškohled Gamo 4x32wr s montáží v hodnotě 1190 Kč


Parametry vzduchovky Gamo Whisper X cal. 4,5mm:

Země původu:

Španělsko

Ráže:

4,5 mm

Celková délka:

1160 mm

Délka hlavně:

450 mm

Váha:

2,45 kg

Pažba:

plast

Síla:

16 J

Systém:

jednoranka, pružinovka

Úsťová rychlost:

305 m/s

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlouhé vzduchovky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: