Swarovski CL POCKET 8x25 B

Kód: 7966
Značka: Swarovski
18 300 Kč 15 123,97 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné
Kompaktní SWAROVSKI OPTIK kapesní dalekohled CL POCKET: malý navenek a velký uvnitř!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte svět do kapsy!

Nový CL POCKET 8x25 je malý skládací dalekohled, který je vždy s vámi bez ohledu na to, co děláte během lovecké sezóny i mimo ní. Dalekohled, který slibují zcela neomezené pozorovací schopnosti a nádherný požitek. Nabízí také vynikající optickou kvalitu, která se vyznačuje svou genialitou.

Kapesní dalekohled CL POCKET je tou správnou volbou, pokud oceňujete zejména kompaktní velikost, lehký design a kvalitní opticku s přesností nejvyššího řádu.

Nabízí vynikající optický výkon ve své kategorii: vysoký kontrast, ostrost a barevné reálné zobrazení poskytuje nezapomenutelné zážitky při pozorování. Ergonomický a robustní design s hliníkovým krytem zajišťuje optimální pohodlí i při použití brýlí díky TWINST-IN očnice.

Kapesní dalekohled CL POCKET je ideálním společníkem při lovu. Může být využit i pro typy lovu, kde dalekohled obvykle není potřeba, jako je řízený lov či safari. Nezáleží na tom, zda provádíte volnočasové aktivity s rodinou i mimo období lovu nebo pěší turistiku či procházky, vše co potřebujete udělat, je zdvihnout dalekohled a vychutnat si výhled, které se před Vámi otevírá.

CL POCKET dalekohledy jsou k dispozici ve třech barvách: černá, zelená nebo pískově hnědá. Průměr objektivu je 25 mm se zvětšením 8x. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Záruka: 120
Zvětšení: 8 x
Průměr objektivu (mm): 25
Průměr výstupní pupily (mm): 17
Zorné pole (m/100m): 119
Stmívací koeficient DIN: 14,2
Hmotnost (g): 345
Barva: Zelená, černá, pískově hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: