PŘEDSÁDKA Night Pearl NP-MR gen2+ DEP GREEN

Kód: 21270
Značka: Night Pearl
89 000 Kč 73 553,72 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Tato předsádka je určena pro střelbu na střední vzdálenosti. Je uživatelský přívětivá a výkonná s kvalitním rozlišením, a proto se těší značné oblibě mezi uživateli. Proces přechodu z denní optiky na noční zabere méně, než 30 sekund. Je naprosto nehlučný, nevyžaduje žádné nástroje, ani nutnost změny nastavení vzdálenosti okuláru od oka. Právě tím Vám umožní nepřetržité zaměření na cíl, což lze označit za jednu z klíčových vlastností. Obraz je zobrazován v zelené barevné škále.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Night Pearl je Česká značka, která vyrábí od roku 2008. Předsádka druhé generace (gen2) je analogové zařízení. Funguje na principu noktovize, zesiluje zbytkové světlo z noční oblohy, nebo světlo z přídavného zdroje. Přístroj je vybaven celoskleněnou optikou s mnoha antireflexními vrstvami, které se využívají u nejmodernějších optik. Má malé rozměry, nízkou hmotnost, po nasazení se nezastřeluje. Široká škála použití tohoto výrobku zahrnuje puškohledy, dalekohledy, ale i fotoaparáty, nebo kamery. Druhá generace se od té první liší zejména citlivostí na zbytkové světlo a odstraněním pokřivení obrazu, které bylo u gen1 běžné. Využívá mikrokanálkový zesilovač MCP, který je umístěn nad fotokatodou, skládá se z krátkých, skleněných trubiček a dovede znásobit každý vstupující elektron až 10 000x. Systém je seřízen na maximální odchylku 1 MOA. Použití této předsádky je výrobcem doporučeno pro puškohledy se zvětšením 4-5x. Zařízení splňuje MIL standardy, je vybaveno dálkovým ovládáním, automatickou kontrolou jasu a dalšími užitečnými funkcemi, včetně automatického vypnutí při přesvícení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předsádky
Záruka: 24
Zvětšení: 1x
Objektiv: 80 mm
Systém čoček: F 1:1, 65
FOV - šíře zorného pole: 12°
Výstupní pupila: 21 mm
Minimální zaostření: 10 m
Výdrž baterie: 60 h
Provozní teplota: -40°C - +50°C
Rozměry: 180 x 80 x 80 mm
Hmotnost: 720 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Známá značka přístrojů nočního vidění prvotřídní kvality vyrobených v České republice. Určená pro zákazníky vyžadující tu nejvyšší kvalitu, která je dosažena díky použití nejmodernějších technologií výroby.