PŘEDSÁDKA Night Pearl NP-22 gen 3+ premium GREEN

Kód: 21266
Značka: Night Pearl
ZDARMAZDARMA
PŘEDSÁDKA Night Pearl NP-22 gen 3+ premium GREEN
153 400 Kč 126 776,86 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné

Tato předsádka je kvalitním a poměrně oblíbeným přístrojem. Je uživatelský přívětivá a výkonná s kvalitním rozlišením. Proces přechodu z denní optiky na noční zabere méně, než 30 sekund. Je naprosto nehlučný, nevyžaduje žádné nástroje, ani nutnost změny nastavení vzdálenosti okuláru od oka. Právě tím Vám umožní nepřetržité zaměření na cíl, což lze označit za jednu z klíčových vlastností. Obraz je zobrazován v zelené barevné škále.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Night Pearl je Česká značka, která vyrábí od roku 2008. Předsádka druhé generace (gen2) je analogové zařízení. Funguje na principu noktovize, zesiluje zbytkové světlo z noční oblohy, nebo světlo z přídavného zdroje. Přístroj je vybaven celoskleněnou optikou s mnoha antireflexními vrstvami, které se využívají u nejmodernějších optik. Má malé rozměry, nízkou hmotnost, po nasazení se nezastřeluje. Široká škála použití tohoto výrobku zahrnuje puškohledy, dalekohledy, ale i fotoaparáty, nebo kamery. Třetí generace (gen3) má oproti té druhé ještě jasnější a ostřejší obraz, díky fotokatodě se směsí GaAs (Gallium Arsenide). Delší životnosti měniče bylo dosaženo použitím iontové bariéry na mikrokanálkové destičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předsádky
Záruka: 24
Doporučená značka: Night Pearl
Zvětšení: 1x
Objektiv: 70 mm
Systém čoček: F 1:1, 44
FOV - šíře zorného pole: 13°
Výstupní pupila: 21 mm
Minimální zaostření: 10 m
Výdrž baterie: 60 h
Provozní teplota: -40°C - +50°C
Rozměry: 140 x 84 x 70 mm
Hmotnost: 670 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známá značka přístrojů nočního vidění prvotřídní kvality vyrobených v České republice. Určená pro zákazníky vyžadující tu nejvyšší kvalitu, která je dosažena díky použití nejmodernějších technologií výroby.

V naší nabídce naleznete předsádky, pozorovací termovize, termovizní zaměřovače, termovizní předsádky či adaptéry a příslušenství.