Obranný sprej pepřový EQUALIZER2 40ml

Kód: 7888
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Oranný pepřový sprej Equalizer s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), což je výtažek z chilli papriček v 10 % koncentraci s výstřikem ve formě paprsku, který lépe odolává povětrnostním podmínkám. Hlavice spreje disponuje otočnou pojistkou proti nechtěnému zmáčknutí spouště. Útočník je po zásahu obličeje oslepen nesnesitelným pálením a slzením očí, má dýchací obtíže a velmi bolestivě pálí i zasažené sliznice a pokožka. Sprej navíc obsahuje UV barvivo pro případnou identifikaci pachatele. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi účinný obranný sprej pepřový – tekutá střela, ideální balení pro ženy. Jedním dobře mířeným zásahem do obličeje může zastavit jakéhokoliv útočníka na dostatečnou vzdálenost.

vystříkne dlouhý a intenzivní paprsek tekutiny obsahuje 10 % OC(oleo-resin capsicum – výtažek z kajenského pepře) způsobuje dočasné oslepnutí, dušnost, dráždivý kašel a silné pálení pokožky působí i proti osobám podnapilým a všem se sníženým prahem bolesti dobrá volbana obranu proti divokým zvířatům včetně psů odolný proti povětrnostním vlivům více než ostatní spreje pojistka a konstrukce rozprašovače umožňují jednoduché a bezpečné ovládání dosah: 3 až 4 metry snadno nositelný obsah: 40ml plněno v Německu

OC látka

Název OC (Oleoresin Capsicum) je botanický název, označující pálivé feferonky, které obsahují substance – alkaloidy nazývané capsaicin. Jediná kapka capsaicinu v 100 000 kapkách vody je stále zjistitelná. Capsaicin je vyroben z placenty feferonek, která je částí pod stonkem. Tato placenta má 16 krát větší obsah capsaicinu, než zbývající část plodu, takže jakýkoliv OC sprej hoden svého jména by měl obsahovat účinnou látkou vyrobenou z této části.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Obranné pepřové spreje A1 Security jsou tak účinné, že při zásahu do obličeje dokáží vyřadit každého útočníka. Spreje obsahují extrakt z chilli prášku a vysoký podíl kapsaicinu, aby zajistily okamžitý účinek na postižené sliznice.