GNP Gun Cleaner 150ml

Kód: 21545
Značka: Nanoprotech
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné

S velmi silným čističem NANOPROTECH GNP Gun Cleaner zbavíte všechny zbraně i hodně zapečených a nečištěných povýstřelových zplodin. Stačí jediný stisk tlačítka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S NANOPROTECH Gun Cleaner prodloužíte životnost své zbraně a získáte jistotu její funkčnosti i ve vypjatých situacích. Nanočástice proniknou nečistotami, vyplní mikrotrhliny a naruší přilnavost zbytků střelného prachu, olova, mědi, karbonu a tombaku k povrchu zbraně. Usazeniny pak snadno mechanicky odstraníte.
 
 
Jak Nanoprotech Gun Cleaner vaší zbrani pomůže?
 
Odstraní zplodiny
 
Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovu a uvolní přichycené nánosy  zplodin střelného prachu a zbytků olova, mědi a niklu. Nečistoty jednoduše odstraníte vytěrákem.
 
 
Vhodné pro domácí aplikaci
 
Základem roztoku je vodní báze. Přípravek nevydává žádný zápach a je možné jej k čištění zbraně použít i pohodlně domav dobře větraných prostorách.
 
 
Nenaruší dřevo, plast ani gumu
 
Oproti konkurenčním výrobkům je přípravek k běžným materiálům šetrný. Aplikací roztoku nepoškodíte okrasné ani funkční prvky zbraně z gumy, dřeva či plastů.
 
Jak Nanoprotech Gun Cleaner funguje?
 
 

 

Nanočástice ve spreji zakonzervují, promažou a ochrání:
 
 - hlaveň, závěr a kohout,
 - vratnou a bicí pružinu, pružinu úderníku,
 - veškeré kovové části zbraně,
 - pohyblivé mechanismy zbraně.
 
Jak sprej použít:
 
NANOPROTECH Gun Cleaner používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte. 
 
Před čištěním se ujistěte, že je zbraň vybitá a v komoře není náboj. Přípravek nanášejte na zbraňové součástky ohřáté na pokojovou teplotu.
 
Roztok aplikujte na součástky souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 až 20 cm.
Po nanesení vyčkejte 15 minut a nečistoty mechanicky odstraňte – utěrkou z mikrovlákna, papírovým ručníkem nebo hadříkem.
Pro vyčištění hlavně naneste roztok na čistící provaz nebo vytěrák s hadříkem, několikrát jej protáhněte celou hlavní a vyčkejte 15 až 30 minut. Poté protáhněte hlaveň vytěrákem s novým hadříkem (jinou čisticí šňůrou). Čištění opakujte, dokud na čistících pomůckách zůstávají nečistoty.
U silně znečištěné zbraně postup čištění několikrát zopakujte. U měděných a studených součástek nechte roztok působit 30 minut.
 
Technické vlastnosti:
 
Hloubkové a efektivní odstranění veškerých povýstřelových zplodin. Spotřeba: cca 25 ml na 1 m2 (podle míry znečištění). Obsah balení: 150 ml. Doba použitelnosti: 5 let od data výroby.
 
 
 
Složení:
Vodní báze, ethanolamin, propan-diol, ethanol, přísada Nanoprotech Gun Cleaner.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje, Čištění na zbraně Nanoprotech, Oleje Nanoprotech
Záruka: 24
Doporučená značka: Nanoprotech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Nanoprotech se specializuje na vývoj a výrobu technických produktů na bázi nanotechnologie, jako jsou například prémiové impregnace na textil a kůži chránící před vlhkostí, znečištěním a zvyšují odolnost látek.