Fotopast BUNATY FULL HD 16 Mpix+kovový box+sd karta 16GB+baterie zdarma +kovový box+sd karta 16GB+baterie zdarma

Kód: 20761
Značka: Bunaty
ZDARMAZDARMA
Fotopast BUNATY FULL HD 16 Mpix+kovový box+sd karta 16GB+baterie zdarma  +kovový box+sd karta 16GB+baterie zdarma
5 290 Kč 4 371,90 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Kovový ochranný box + baterie + sd karta v ceně!   Tento produkt má jedno z nejlepších maskování s minimem lesklých ploch na trhu. Kvalita záznamu se bez problémů vyrovnává i výrazně dražším modelům. Fotopast je vybavena velmi citlivým pohybovým čidlem, velkým LCD displejem s možností zaměření na požadované místo pomocí laserového ukazovátka. Fotopast je vybavena několika pokročilými funkcemi, jako jsou např. časovač a časosběr. Fotopast je vhodná pro použití v přírodě a k ochraně majetku. Nastavení je velmi snadné. Fotopast je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, voděodolná. Oproti předchozímu modelu má o 40% silnější neviditelný přísvit. Menu fotopasti je kompletně v češtině a umožňuje velmi snadné, intuitivní ovládání.    V případě zájmu lze fotopast bez kovového boxu s bateriemi a sd karou pořídit za 4990 Kč s DPH. Stačí jen do poznámky v objednávce napsat bez boxu.   Pří odběru více fotopastí sleva!!!     • 2 fotopasti -10%     • 4 fotopasti -15% Sleva bude odečtena následně na faktuře. Lze kombinovat různé modely fotopastí Bunaty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka BUNATY je velmi známá, rozšířená a žádaná. Fotopasti BUNATY mají precizně zpracované maskování pro jejich neviditelnost v přírodě a terénu. Jejich přísvit není lidským okem viditělný, pořizují snímky a natáčí videa velmi tiše, zároveň ale ve vysoké kvalitě. Jsou velmi odolné vůči vnějším vlivům, jako je vlhkost, nízké, nebo naopak vysoké teploty. Menu fotopastí je uživatelsky přívětivé s českou lokací, rozložení ovládacích kláves umožňuje zcela intuitivní ovládání a i výměna baterií je velmi jednoduchá. Právě tyto vlastnosti staví značku Bunaty na vrchol a jsou tím hlavním důvodem, proč tyto fotopasti nakupuje velké množství milovníků přírody, ale i institucí a organizací, jako například Policie ČR, přírodovědecké fakulty českých univerzit, ochránci přírody, správci lesů, nebo města k ochraně a monitorování majetku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti bez GSM, Fotopasti bez GSM Bunaty
Záruka: 24
Doporučená značka: Bunaty
Rozlišení foto: 12 MP
Rozlišení video: 1080 p - FULL HD
Dosvit: 20 m
Přísvit v nm: 940
Obrazový snímač: CMOS
Objektiv: F / NE = 3,1 mm
Zorné pole (FOV): 52°
Paměťová karta: SD, max 16 GB
Rychlost spouště: 0,8 s
Napájení: 8 x AA
Rozměry v mm: 132x88x65

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BUNATY je česká značla, která se specializuje více jak 10 let na prodej fotopastí. Fotopasti značky BUNATY jsou dlouhodobě nejprodávanější značkou fotopastí v České republice.