Flobertkový revolver Zoraki Atak Streamer R1 6", cal. 6mm, černá

Kód: 13554
Značka: ATAK Arms
5 490 Kč 4 537,19 Kč bez DPH
Vyprodáno
Flobertka Atak Streamer R1 6" chrom cal. 6mm patří k volně prodejným revolverům určeným k výcviku a sportovní střelbě na kratší vzdálenosti. Flobertka je vybavena systémem Single Action - střelba až po natažení kohoutku pro větší přesnost a systémem Double Action - kohoutek se nemusí natahovat. Pro tuto zbraň zvolil výrobce nastavitelné hledí, a to horizontálně i vertikálně a pažbičky z pogumovaného plastu, takže se velmi příjemně drží.    Flobertové revolvery Atak Zoraki jsou vyrobeny z ocelových součástí. Z tohoto důvodu je zaručena vysoká kvalita a bezproblémový provoz zbraně. Revolver je 9ti ranný.  NÁBOJE SKLADEM POUZE K OBJEDNANÉMU REVOLVERU!!!!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavně jsou nově vyráběny v evropě !!!

 

Obsah balení: 

- zbraň 
- plastový kufřík 
- kartáček na čištění 
- návod 
- záruční list 

Flobertka je velmi dobře vyrobena a je velmi zajímavá díky tomu, že se jedná o cenově nejpřijatelnější 6mm flobertový revolver na trhu. Velkou výhodou je hlaveň s vývrtem. Proti nedrážkované hlavni je výrazně přesnější. 

Parametry: 

- Ráže: 6 mm 
- Počet ran: 9 
- Typ střeliva: 6 mm flobert 
- Barva: chrom 
- Celková délka: 276 mm 
- Hmotnost: 980 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Flobertky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Atak Arms se zabývá hlavně výrobou plynových (signálních) pistolí a revolverů. V naší nabídce najdete flobertkové revolvery Atak Zoraki, které jsou vyrobeny z ocelových dílů. Proto je zaručena vysoká kvalita a bezproblémový provoz zbraně.