Dalekohled Swarovski EL 8,5x42 WB Swarovision

Kód: 7973
Značka: Swarovski
61 100 Kč 50 495,87 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné
SWAROVISION TECHNOLOGIE od SWAROVSKI OPTIK dává novému EL 42 dříve nedosažitelnou úroveň kvality obrazu, dokonce i za špatných světelných podmínek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční TECHNOLOGIE SWAROVISION od SWAROVSKI OPTIK umožňuje u nového EL 42 u dalekohledů dodnes nedostižnou kvalitu obrazu. Kombinace čoček Field Flattener a HD optiky zajišťuje působivé obrazové rozlišení v celém zorném poli.
Tím je poskytován vynikající kontrast i při pozorování za soumraku.
Díky velké vzdálenosti očí profitují i uživatelé s brýlemi z kompletního širokoúhlého zorného pole.


ČOČKY FIELD FLATTENER – OSTRÉ AŽ K NEJZAZŠÍMU OKRAJI

Ostrost obrazu nového EL 42 nebyla předtím žádným dalekohledem dosahována. Použité čočky Field Flattener vytvářejí téměř rovinný obraz. Dokonce i nejjemnější struktury a nejmenší detaily jsou tak bodavě ostře rozlišeny až po okrajovou oblast. Poprvé získává pozorovatel perfektní obraz bez rušivých zkreslení.
Znamenitá kvalita obrazu v celém zorném poli ušetří soustavné doostřování a umožní vám bleskurychle zachytit každý detail.


HIGH-DEFINITION – PRO MAXIMÁLNÍ KONTRAST

HD fluoridové čočky minimalizují rozptyly barev. Pro kontrastní zobrazení s bodavě ostrými obrysy. Oproti obvyklým druhům dalekohledů je tak docíleno výrazných zlepšení rozlišení a kontrastu. Zažijte zcela nové okamžiky ve světě barev a tvarů přírody.


VELKÁ VZDÁLENOST OČÍ – 100% ZORNÉ POLE PRO UŽIVATELE S BRÝLEMI

Nový EL 42 se v porovnání s jinými dalekohledy vyznačuje větší vzdáleností výstupní pupily. Tak přehlédnou i uživatelé s brýlemi celé širokoúhlé zorné pole a dospějí k požitku z jedinečné ostrosti okrajů nového EL.
Odnímatelné otočné očnice lze individuálně nastavovat ve třech stupních. Navíc k maximální poloze (kompletně vyšroubované) a nastavení pro uživatele s brýlemi (kompletně zašroubované) disponují očnice zajistitelným mezistupněm.


OPTIMALIZOVANÁ VRSTVA – PRO MAXIMÁLNÍ VĚRNOST BAREV

Dále vyvíjené vrstvy čoček a hranolů (SWARODUR, SWAROTOP, SWAROBRIGHT) zaručují u nového EL absolutně přirozeně věrnou reprodukci barev a vynikající jasnost obrazu. Pro působivé zážitky z pozorování i za soumraku.
Vrstva vnějšího povrchu čoček SWAROCLEAN zajišťuje protipřilnavý účinek a usnadňuje tak čištění nečistot jako jsou vodní skvrny, insekticidy nebo stromová pryskyřice.

Příslušenství:

  • Brašna, popruh na krk, utěrka na optiku

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Záruka: 120
Zvětšení: 8,5 x
Průměr objektivu (mm): 42
Průměr výstupní pupily (mm): 4,9
Zorné pole (m/100m): 133m / 1000m
Nejkratší ostřená vzdálenost (m): 1,5
Dioptrická korekce: 6
Oční rozestup (mm): 56 - 74
Stmívací koeficient DIN: 18,9
Hmotnost (g): 835

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: