Dalekohled Fomei 8x56 DCF LEADER PRO ED FMC

Kód: 8505
Značka: Fomei
8 921 Kč 7 372,73 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Dalekohled výborných optických vlastností od firmy Fomei s označením Leader PRO ED FMC a rozlišením 8x56 určený pro náročné uživatele a profesionály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální lovecký binokulár od společnosti Fomei a.s. Hradec Králové. Jedná se o dalekohled s pevným zvětšením a rozlišením 8x56. Čočky a hranoly dalekohledu z materiálu BaK4 mají povrch opatřen vrstvou FMC, která zajišťuje vysokou ostrost a světelnost optických prvků dalekohledu v kategorii High Resolution. Celková konstrukce optického systému dalekohledu zaručuje široký úhel pozorovaného záběru.

Tento model je navíc vybaven ED optickou soustavou pro maximální ostrost a světelnost pozorovaného obrazu.

Světelnost modelu Fomei Leader 8x56 PRO ED FMC umožněje uživateli pozorování vybraného cíle i v těch nejnáročnějších podmínkách včetně pozorování černé zvěře při lovu v noci. Vybrané vlastnosti dělají z tohoto dalekohledu jeden nejlepších ve své třídě.

Dioptrické nastavení binokuláru je integrováno do do centrálního ostřícího kolečka a v důsledku tak zajišťuje snadnější, rychlejší a hlavně přesnější zaostření podle individuálních potřeb každého pozorovatele. Nejkratší vzdálenost ostření je pouze 3 metry!

Tělo dalekohledu je vodotěsné a je vyrobeno z odolného polykarbonátu, což zajšťuje dokonalou pevnost celého tubusu. Na jeho povrchu je silné gumování vyvedené v zelené barvě, které do jisté míry chrání dalekohled před mechanickým poškozením. 

Součástí balení dalekohledu je přepravní skořepinové pouzdro, praktické krytky a popruh.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecké dalekohledy
Záruka: 60
Zvětšení: 8x
Průměr objektivu (mm): 56
Zorné pole (m): 107 m ve 1000 m
Relativní světelnost: 49
Průměr výstupní pupily (mm): 7
Minimální pozorovací vzdálenost (m): 3
Dioptrická korekce: ANO
Hmotnost (g): 1085
Sklo hranolu: BaK4
Šířka (mm): 148
Délka (mm): 167
Stativový závit: Ano
Úprava čoček: FMC - ED PRO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost FOMEI byla založena v roce 1990. Zabývá se především výrobou, prodejem a servisem zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. A to jak v oblasti optiky a fotografie, tak v oblasti medicinální.