Dalekohled Fomei 10x56 DCF LEADER FMC

Kód: 9114
Značka: Fomei
5 976 Kč 4 938,84 Kč bez DPH
Na objednávku nebo nedostupné
Nový dalekohled od firmy Fomei Leader 10x56.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dalekohled LEADER DCF je určen pro náročné uživateleˇa profesionály. Povrchová úprava čoček FMC - Phase coating zajišťuje vysokou ostrost a světelnost optiky dalekohledu v kategorii High resolution. Hranoly vyrobené z materiáliu BaK4 jsou rovněž opatřeny povrchem Phace coating. Konstrukce optické soustavy zajušťuje široký úhel záběru. Světlenost optiky Leader umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách včetně nočního pozorování. Dioptrické nastavení je integrováno do centrálního ostření. To umožňuje snadnější a přesnější zaostření pro daného pozorovatele. Dalekohled ostří již od 3m !

Krytky dalekohledu jsou opatřeny praktickými úchyty, takže nehrozí jejich ztráta. Dalekohled je plněn suchým dusíkem, to zabezpečuje jeho voděodolnost i prachuvzdornost. Při náhlé změně teploty nehrozí vnitřní rosení dalekohledu. Tělo dalekohledu je vyrobeno z polycarbonátu, který zajišťuje dokonalou pevnost těla. Dalekohled je opatřen masívním pogumováním, které jej chrání před poškozením. Dalekohled je dodáván včetně pouzdra a popruhu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecké dalekohledy
Záruka: 24
Zvětšení: 10 x
Průměr objektivu (mm): 56
Zorné pole (m): 107
Relativní světelnost: 49
Průměr výstupní pupily (mm): 7
Minimální pozorovací vzdálenost (m): 3
Dioptrická korekce: Ano
Hmotnost (g): 1055
Sklo hranolu: BaK4/FMC
Šířka (mm): 130
Délka (mm): 150
Stativový závit: Ano
Úprava čoček: FMC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost FOMEI byla založena v roce 1990. Zabývá se především výrobou, prodejem a servisem zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. A to jak v oblasti optiky a fotografie, tak v oblasti medicinální.