BUNATY FULL HD WIDE

Kód: 21370
Doprava zdarma
Značka: Bunaty
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
ZDARMA OCHRANNÝ KOVOVÝ BOX + 8GB PAMĚŤOVÁ KARTA + BATERIE Tento produkt má jedno z nejlepších maskování s minimem lesklých ploch na trhu. Kvalita záznamu se bez problémů vyrovnává i výrazně dražším modelům, její pozorovací úhel je rozšířen na 80°. Fotopast je vybavena velmi citlivým pohybovým čidlem, velkým LCD displejem s možností zaměření na požadované místo pomocí laserového ukazovátka. Fotopast je vybavena několika pokročilými funkcemi, jako jsou např. časovač a časosběr. Fotopast je vhodná pro použití v přírodě a k ochraně majetku. Nastavení je velmi snadné. Fotopast je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, voděodolná, má silný neviditělný přísvit. Menu fotopasti je kompletně v češtině a umožňuje velmi snadné, intuitivní ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka BUNATY je velmi známá, rozšířená a žádaná. Fotopasti BUNATY mají precizně zpracované maskování pro jejich neviditelnost v přírodě a terénu. Jejich přísvit není lidským okem viditělný, pořizují snímky a natáčí videa velmi tiše, zároveň ale ve vysoké kvalitě. Jsou velmi odolné vůči vnějším vlivům, jako je vlhkost, nízké, nebo naopak vysoké teploty. Menu fotopastí je uživatelsky přívětivé s českou lokací, rozložení ovládacích kláves umožňuje zcela intuitivní ovládání a i výměna baterií je velmi jednoduchá. Právě tyto vlastnosti staví značku Bunaty na vrchol a jsou tím hlavním důvodem, proč tyto fotopasti nakupuje velké množství milovníků přírody, ale i institucí a organizací, jako například Policie ČR, přírodovědecké fakulty českých univerzit, ochránci přírody, správci lesů, nebo města k ochraně a monitorování majetku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti bez GSM, Fotopasti bez GSM Bunaty
Záruka: 24
Doporučená značka: Bunaty
Rozlišení foto: 12 MP
Rozlišení video: 1080 p - FULL HD
Dosvit: 15 - 25 m
Přísvit v nm: 940
Zorné pole (FOV): 80°
Paměťová karta: SD
Rychlost spouště: 0,7 s
Napájení: 8 x AA / externí
Rozměry v mm: 130x80x60
Velikost displeje v ": 2,4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BUNATY je česká značla, která se specializuje více jak 10 let na prodej fotopastí. Fotopasti značky BUNATY jsou dlouhodobě nejprodávanější značkou fotopastí v České republice.